Sharing is caring!

תיאטרון הקאמרי - סוס אחד נכנס לבר

הצגה ראשונה 30 ליוני 2017 מופע הסטנד אפ של דובלה גִ'י במרתף באזור התעשייה בנתניה יוצא משליטה ותופס תפנית מצמררת,. מול הקהל, שבו יושבים גם שני חברי ילדות, הוא עורך חשבון נפש נוקב.

תיאטרון הבימה - סימני דרך כרטיסים

תיאטרון הבימה - סימני דרך

עמי שמר כפי שלא הכרתם במחזמר ישראלי חדש. סיפור חייה של נעמי שמר, הוא סיפורה של הארץ הזאת. במחזמר חדש אנחנו פוגשים את נעמי בארבעה צמתים בחייה, בהם היא נדרשת להילחם על עתידה האישי והמקצועי.

תיאטרון הבימה - משהו טוב כרטיסים

תיאטרון הבימה - משהו טוב

הפקה משותפת לתיאטרון הלאומי 'הבימה' ולתיאטרון "מ. ר. א. ה." בקריית שמונה. קומדיה מרגשת, אודות גברים ונשים, לידה ומוות, סקס ושיעורי ריקוד.

כרטיסים תיאטרון הבימה - עושה כרצונו

תיאטרון הבימה - עושה כרצונו

בתאריך 17.3 הצגה מתקיימת עם כתוביות בשפה רוסית. עיבוד בימתי לספרה של אסתי ויינשטיין, בת למשפחה של חסידי גור, שעזבה את העולם החרדי ונותקה מרוב ילדיה. אישה שנאלצה לשתוק ולעשות כרצונם של אחרים – עד שלא יכלה עודה.

תיאטרון גשר - אבות ובנים כרטיסים

תיאטרון גשר - אבות ובנים

במרכז ההצגה סוגיית התנגשות בין – דורית: 'האבות' ינסו בכל כוחם לשמור על ערכיהם ותרבותם ו'הבנים' לא ימצאו ערך בכלום: לא באמונה ולא באמנות לא במשפחה, וגם לא ברגשות.הרומן "אבות ובנים" נכתב לפני כ-150 שנה וסימל את הלך הרוח החדש והמהפכני שהתגבש בקרב הדור הצעיר דאז.

תיאטרון גשר - קיץ במריאנבד כרטיסים

תיאטרון גשר - קיץ במריאנבד

קומדיה על כתביו של שלום עליכם. כל מה שמדברים במריאנבד שומעים בורשה, ולו מישהו במריאנבד יתעטש - יענו לו מורשה 'לבריאות!"

תיאטרון בית ליסין - ההצגה חייבת להיגמר כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - ההצגה חייבת להיגמר

קבוצת שחקנים חובבים מעלה מחזה מתח ומסתורין בסגנון אגתה כריסטי. למרות הרצון הטוב והאהבה העצומה לתיאטרון, כל מה שיכול לקרות רע קורה,

כרטיסים תיאטרון הבימה - 1984

תיאטרון הבימה - 1984

עיבוד חדש ועכשווי ליצירתו הקלאסית הדיסטופית של ג'ורג' אורוול שהפכה בימים אלה רלוונטית מתמיד.

תיאטרון הבימה - לילה אחד באפריל כרטיסים

תיאטרון הבימה - לילה אחד באפריל

באמצע החיים המושלמים – קריירה, משפחה ובית כמו בחלומות – פוגשת קרן גיבורת המחזה את אמיר, צלם עיתונות, שסוחב פציעה נפשית חמורה משירותו הצבאי.

האקדמיה לאמנויות המופע - לא אשנא כרטיסים

האקדמיה לאמנויות המופע - לא אשנא

ד"ר עזאלדין אבואלעיש, המכונה "הרופא מעזה", כבש את הכותרות ונגע בלבבות העולם כולו בעקבות הטרגדיה האיומה שעבר. ב-16 בינואר 2009 נהרגו שלוש בנותיו ואחייניתו משני פגזים של טנק במבצע "עופרת יצוקה" בעזה.

תיאטרון גשר - הרצל אמר! כרטיסים

תיאטרון גשר - הרצל אמר!

יום הולדת 70 שנה למדינת ישראל הוא הזדמנות להזכר בחזונו של הרצל ולבדוק מה בינו לבין המציאות במדינתנו. במסע פנטסטי – סאטירי אנו מגלים את המדינה הישנה-חדשה שחזה, חזון שלעיתים עשוי להראות תמים ולפעמים מקדים את זמנו וחדשני.

כרטיסים לתיאטרון גשר - במנהרה

תיאטרון גשר - במנהרה

סטירה סאטירית שנונה, המעמתת את עולם התקשורת עם חוסר התקשורת של העולם, ומזכירה כי לפעמים נבחרי הציבור בוחרים ללכת יד ביד – על גביהם של הבוחרים.

תיאטרון בית ליסין - השקר כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - השקר

קומדיה חדשה של גאון הקומדיה הצרפתית שמחזותיו: "האמת", "שעה של שקט" ו"האבא" (זוכה פרס התיאטרון – המחזה המתורגם), הוצגו בתיאטרון בית ליסין בהצלחה גדולה.

תיאטרון הקאמרי - פשוט לאהוב

תיאטרון הקאמרי מציג מחזמר פשוט לאהוב - מחזה ישראלי מקורי חדש מאת שלמה מושקוביץ, בהשתתפות 20 שחקנים רקדנים ונגנים. בימוי: דדי ברון, משתתפים: עוז זהבי, אליאנה תדהר, אבי טרמין, עידית טפרסון, דוד שאול, רוני שיינדורף ועוד.

תיאטרון מיקרו - הרצלמאניה

הצגה המבוססת על יומנו של החולם הגדול ביותר. שילוב מרתק של תיאטרון, מוזיקה, ציור ועוד. יומנו של הרצל הוא אחד הטקסטים המופלאים והחבויים ביותר בתרבות היהודית.

תיאטרון הקאמרי ותיאטרון גשר - תמונות מחיי נישואין כרטיסים

תיאטרון הקאמרי ותיאטרון גשר - תמונות מחיי נישואין

תיאטרון הקאמרי ותיאטרון גשר מציגים: תמונות מחיי נישואין מאת אינגמר ברגמן תרגום: גלעד קמחי ואיתי טיראן בימוי: גלעד קמחי משתתפים: אפרת בן- צור ואיתי טיראן

כרטיסים ליונה אליאן וששי קשת - עדיין נשואים?

יונה אליאן וששי קשת - עדיין נשואים?

הזוג המלכותי של עולם הבידור הישראלי חוזר אל הבמות במופע מוסיקלי חדש, מרגש ומצחיק עם שירים וסיפורים מחיי נישואין, ובליווי נגנים.

תיאטרון הבימה - פרידה כרטיסים

תיאטרון הבימה - פרידה

מי הייתה פרידה קאלו? בלתי אפשרי לתת תשובה מדויקת לשאלה זו. האישיות של פרידה הייתה כה מורכבת ומלאת סתירות, שניתן לומר שהיו 'פרידות' רבות. כנראה אף אחת מהן לא הייתה האישה שפרידה קאלו רצתה להיות. (אלחנדרו גומס אריאס).

תיאטרון הסימטה - גאווה ודעה קדומה כרטיסים

תיאטרון הסימטה - גאווה ודעה קדומה

סיפור אהבתם של ליזי בנט ומיסטר דרסי ריגש ומרגש מיליונים מאז ועד היום. רבים המכשולים העומדים בפני ליזי ודרסי בדרך למימוש אהבתם – עיקשות, גאווה, פער מעמדי ודעות קדומות. גם תיאטרון הסמטה בחר להתמודד עם הקלאסיקה הזו.

תיאטרון בית ליסין – מלך הכלבים כרטיסים

תיאטרון בית ליסין – מלך הכלבים

עיבוד מרתק לרומן המיתולוגי של שלום אש מוטקה גנב. מחזה מאת יואב שוטן-גושן ועירד רובינשטיין. משתתפים: גיל וסרמן, הדר שחף, עופרי ביטרמן, יובל ינאי, טל דנינו, שרי שימחוב, אנה צוקרמן, תום חגי ועוד.

תיאטרון החאן - בדמי ימיה

תיאטרון החאן - בדמי ימיה

על פי ש”י עגנון. תַּצְרֵף – עיבוד תיאטרלי מודרני ליצירת המופת בדמי ימיה מאת שי עגנו בדמי ימיה מתה אמי. כבת שלושים שנה ושנה הייתה אמי במותה.

כרטיסים לתיאטרון הסימטה - שפויה

תיאטרון הסימטה - שפויה

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי

תיאטרון בית ליסין - האורחת

תיאטרון בית ליסין - האורחת

לגרשון, אלמן טרי (גדי יגיל), נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים.

תיאטרון בית ליסין - הוא הלך בשדותכ כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - הוא הלך בשדות

אולי סיפור האהבה הגדול והמרגש ביותר שנכתב לבמה הישראלית. הימים – ימי מלחמת השחרור. המתח הרב השורר באויר מורגש כשבני הקיבוץ הצעירים יוצאים לפעולות הפלמ"ח

כרטיסים לתיאטרון הבימה - שייקספיר מאוהב

תיאטרון הבימה - שייקספיר מאוהב

שייקספיר מאוהב בהשתתפות שחקני תיאטרון הבימה - קומדיה רומנטית המבוססת על סרט הקולנוע עטור הפרסים (7 פרסי אוסקר, פרסי באפט"א וגלובוס הזהב).

תיאטרון בית ליסין - פולישוק כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - פולישוק

הצוות המקורי של סדרת הטלוויזיה המצליחה פולישוק (עכשיו בהפקה של תיאטרון בית ליסין) מביא לבמה פרק סוער במיוחד מעלילותיו של השר פולישוק - האיש הלא נכון במקום הלא נכון. שחקנים: ששון גבאי, חנה אזולאי הספרי, גיא לואל.

כרטיסים לתיאטרון בית ליסין - הזוג המוזר - הגרסה הנשית

תיאטרון בית ליסין - הזוג המוזר - הגרסה הנשית

פלורנס (טלי אורן) הנוירוטית וחולת הניקיון, שנפרדה זה עתה מבעלה, עוברת לגור בדירת חברתה אוליב (מגי אזרזר), ההוללת והמבולגנת. מה שמתחיל כניסיון לעזור האחת לשנייה, מתגלה במהרה כמפגש בלתי אפשרי וכמתכון לחיכוכים וריבים...

תיאטרון חיפה - אקווריום כרטיסים

תיאטרון חיפה - אקווריום

קולות המבוגרים המוקלטים מושמעים בדיבוב (ליפסינק) דרך השחקנים, שמנסים להעביר חוויה של חיים שלמים ההצגה בוחנת את הפער בין הגוף הצעיר לקול המבוגר, צורות מחשבה ודיבור, הבדלים ודמיון בין הדורות. הקול מקבל משמעות.

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - אישה בורחת מבשורה

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - אישה בורחת מבשורה

עיבוד תיאטרוני של חנן שניר לספרו המטלטל של דויד גרוסמן, "אישה בורחת מבשורה." זהו סיפור אהבה גדול בין אורה, אברם ואילן, הנפגשים כשהם בני 16 בבית חולים, בעיצומה של מלחמת ששת הימים. מפגש אקראי זה קושר ביניהם

התיאטרון הקאמרי בשיתוף תיאטרון בית ליסין - חדר האחורי

התיאטרון הקאמרי בשיתוף תיאטרון בית ליסין - חדר האחורי

סטנדאפיסט צעיר, שניתק את הקשר עם משפחתו, משתמש בה כחומר גלם להופעותיו. דרך ההומור מאפשרת לו לברוח מתמונות העבר שרדפו את חייו, מאביו הנרפה, אמו

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - שלוש אחיות

אחד המחזות המפורסמים ביותר של צ'כוב, בנוסח חדש של הבמאי חנן שניר ("הכתה שלנו", "אישה בורחת מבשורה").

תיאטרון הקאמרי - קרום

קומדיה של תיאטרון הקאמרי מאוד מצחיקה ומאוד מרגשת, אחד ממחזותיו היפים והמצוטטים ביותר של חנוך לוין, שהועלה לראשונה ב – 1975 בבימויו של המחזאי.תאריך: 09.02.2018

תיאטרון הבימה - הצמה של אבא כרטיסים

תיאטרון הבימה - הצמה של אבא

הצגת של תיאטרון הבימה, הצמה של אבא מספר על עזרא ספיר, לשעבר ספדייה, גוסס ממחלה. ליד מיטתו נאספים אשתו, בתו הנכה, ובנו בכורו – מקור גאוותו. היחיד שנעדר הוא אמיר, הבן הצעיר והמורד, שברח מהציפיות החונקות של אביו...

תיאטרון הבימה - ספינינג כרטיסים

תיאטרון הבימה - ספינינג

תיאטרון סיפור בהשראת הקומה הראשונה מרב המכר "שלוש קומות" של אשכול נבו.

תיאטרון הבימה - מה עושים עם ג'ני

אחד המחזות המפורסמים ביותר של צ'כוב, בנוסח חדש של הבמאי חנן שניר ("הכתה שלנו", "אישה בורחת מבשורה").

כרטיסים תיאטרון חיפה - על מי ועל מה

תיאטרון חיפה - על מי ועל מה

באטלנטה של ימינו, אב למשפחת מהגרים פאקיסטנית הגשים את גרסתו לחלום האמריקאי והקים את חברת המוניות המצליחה בעיר. אולם מאז שנפטרה אשתו האהובה שלוותו אינה שלמה.

כרטיסים תיאטרון חיפה - בעלים ונשים

תיאטרון חיפה - בעלים ונשים

"בעלים ונשים" הוא סרטו האישי והביוגרפי ביותר של וודי אלן, אותו יצר במקביל לסיפור פרידתו הקשה מאשתו דאז. עיבוד בימתי זה, בדומה למקור, מציג את סיפוריהם המקבילים של שני זוגות, ואת תהליכי הפרידה והתבוסה, המלחמה וההתעקשות על קשרי הנישואים שלהם.

תיאטרון הסימטה - דון פרלימפלין כרטיסים

תיאטרון הסימטה - דון פרלימפלין

קלאסיקה מן המאה ה-20 מאת המחזאי הספרדי פדריקו גרסיה לורקה. סיפורו של דון פרלימפלין - רווק מלומד, עדין ומזדקן המתבודד עם ספריו מהעולם. בלחץ המשרתת שלו והמוסכמות החברתיות נדחף דון פרלימפלין לחתונה עם כלה שהיא היפוכו הגמור

תיאטרון מיקרו - עיר שמיים כרטיסים

תיאטרון מיקרו - עיר שמיים

עיר שמים. מופע שכולו שיר אהבה לעיר הנצח. מופע שבנוי כמו העיר עצמה- פסיפס צבעוני של תרבויות, דתות, סיפורים ואנשים. מערבולת היסטורית שמפגישה על במה אחת נביאים ומצביאים, משוגעים וזונות וסתם אנשים תמימים שנקלעו לעיר.

הצגה - סינדרום E

על במת קונצרט חשופה וגלויה מופיעות מקהלה ושלישיית מיתרים ובאמצעות שירה, מוסיקה ומקצב מספרות את סיפור משפט אייכמן.

תיאטרון קרוב - כדור הברזל כרטיסים

תיאטרון קרוב - כדור הברזל

דרמה קומית אבסורדית צעיר מוכה טראומה מתחיל לעבוד במפעל לכדורי ברזל. גילוי תכליתו האמתית של המפעל מציב אותו מול דילמה, הוא נקרע בין רצונו לקבל הכרה מהסמכויות מעליו כעובד המושלם לבין שאיפתו לשמור על חירותו האישית.

תיאטרון בית ליסין - המוגבלים כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - המוגבלים

קומדיית פשע תיאטרלית במיוחד על פושעים קטנים ולא מוצלחים במיוחד.

תיאטרון בית ליסין - חיית מחמד כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - חיית מחמד

הקומדיה החדשה של פרנסיס וובר (לצאת מהארון) היא מלאכת מחשבת של הומור ופנטזיה, רצופה בהפתעות, מוטרפות וחינניות. מרוב צחוק, כבר לא יודעים למה לצפות! בפעם הראשונה בישראל.

תיאטרון הבימה - בעלה של אשתי כרטיסים

תיאטרון הבימה - בעלה של אשתי

תיאטרון הבימה מציג את ההצגה בעלה של אשתי שזה למעשה דרמה קומית. שני גברים נשואים לאותה אישה במשך חמש שנים, מבלי לדעת דבר זה על זה. כיצד זה יתכן?

תיאטרון הבימה - משהו טוב כרטיסים

תיאטרון הבימה - משהו טוב

הבימה לוח הצגות. בראבו כרטיסים מזמינה להצגות תיאטרון ישראלי. הפקה משותפת לתיאטרון הלאומי הבימה ולתיאטרון מ. ר. א. ה. בקריית שמונה. קומדיה מרגשת, אודות גברים ונשים, לידה ומוות, סקס ושיעורי ריקוד.

תיאטרון הקאמרי - איסמעיליה

סיפורה של חברות משולשת שתחילתה בצבא, במלחמת יום כיפור, וקיצה עשרים וחמש שנים מאוחר יותר, בסלון וילה בפרבריה העירוניים האמידים של ישראל.

כרטיסים לתיאטרון הקאמרי - הזאבים

תיאטרון הקאמרי - הזאבים

מחזה ישראלי חדש. 1978. שנה לאחר המהפך הפוליטי שהעלה את הליכוד לשלטון, במשק חקלאי מתפורר, זאבה ובנה דב מנסים לשרוד את פגעי הזמן והכלכלה.

תיאטרון הסימטה - מחכים לגודו כרטיסים

תיאטרון הסימטה - מחכים לגודו

מחזה חידתי שלא נותן תשובות. שני גברים, ולאדימיר-דידי ואסטרגון-גוגו, מהגרי עבודה בסביבה זרה נפגשים לפנות -ערב, בעונת הסתיו במקום כלשהו על דרך בשדה, לרגלי עץ שחור ועירום. הם מקיימים את הטקס הקבוע שלהם: מחכים לגודו.

תיאטרון הסימטה - לטיפות כרטיסים

תיאטרון הסימטה - לטיפות

עשר תמונות ואפילוג שהן וריאציות על זוגיות ומשפחה, יחסים בין צעירים ומבוגרים.

האקדמיה לאמנויות המופע - הסוחר מוונציה כרטיסים

האקדמיה לאמנויות המופע - הסוחר מוונציה

הקומדיה השקספירית הקלאסית בעיבודו המודרני הדינאמי של אברהם עוז משלבת עלילה רומנטית ונושאים העומדים ברומו של עולמנו היום, משנאת הזר, לאומנות ובעיית הפליטים ועד יחסי הון-שלטון ושלטון-תקשורת.

התיאטרון העברי - אול יו ניד איז רב כרטיסים

התיאטרון העברי - אול יו ניד איז רב

קומדיה ישראלית חדשה על רווק חרדי מבני ברק מתנחל בתוך ביתם של זוג תל אביבי ודורש מהם למצוא לו כלה נאה וחסודה. האם יצליחו בני הזוג במשימה? איל ישרוד חרדי בתוך בית חילוני?

תיאטרון מלינקי והתיאטרון הלאומי הבימה - צמח כרטיסים

תיאטרון מלינקי והתיאטרון הלאומי הבימה - צמח

צמח הינה הצגה דוקומנטרית המבוססת על מכתבים שכתב נחום צמח מפלסטינה לאשתו מרים גולדין שנשארה בארצות הברית. במכתבים האלו הוא מספר על ניסיונותיו הכושלים להיפגש עם שחקני הבימה.

תיאטרון גשר - ספר דוד המלך כרטיסים

תיאטרון גשר - ספר דוד המלך

יש אלוהים אחד אבל האם ישנה אמת אחת? מי היה דוד המלך? רועה צאן או מנהיג כנופיה, פושע או מוסיקאי, עריץ או מלך? קלחת השמועות אודות אישיותו, בחירותיו המיניות והדם שזרם סביבו, מביאה את בנו שלמה לדרוש כתיבת דוח על קורותיו

תיאטרון היידישפיל - דער אַקטיאָר - השחקן כרטיסים

תיאטרון היידישפיל - דער אַקטיאָר - השחקן

הצגה מרגשת על מאחורי הקלעים של התיאטרון היידיי עם יעקב בודו ואנסמבל שחקנים. עיבוד חדש לקלאסיקה האנגלית הדרמטית מאת רונלד הארווד עיבוד חדש למחזה האנגלי הקלאסי המשלב טקסטים היסטוריים אמתיים.

תיאטרון גשר - כפר כרטיסים

תיאטרון גשר - כפר

תיאטרון גשר מזמינה להצגות תיאטרון ישראלי. ההצגה מחודשת המצליחה - כפר, שעלתה לראשונה לפני 17 שנה וזכתה בפרסים רבים. סיפורם של תושבי כפר בארץ ישראל של שנות ה-40, כפי שחווה אותם יוסי, נער תם שלא התבגר, ילד נצחי.

כרטיסים לתיאטרון הצללים Teulis

תיאטרון הצללים Teulis

תיאטרון הצללים הוא אמנות שנולדה בסין לפני 1700 שנה. במאה ה-18 צרפתים הביאו אותה לאירופה ומאז היא צברה פופולריות עצומה.

תיאטרון הבימה - פילומנה כרטיסים

תיאטרון הבימה - פילומנה

פילומנה נדהמת לגלות יום אחד שבן זוגה האהוב לחיים, דומינקו סוריאנו, שגאל אותה לפני עשרים וחמש שנה מעולם בתי הבושת, מבקש עתה להתחתן עם בחורה אחרת – נאה ועשירה ובעיקר צעירה יותר

תיאטרון הבימה - התקווה כרטיסים

תיאטרון הבימה - התקווה

המחזה נפתח בימינו, בשיאה של מערכת בחירות. ארז דניאלי, מועמד המפלגה החדשה, מפלגת התקווה, מפגר אך מעט בסקרים אחרי ראש הממשלה המכהן. הוא מחליט לחשוף לציבור עניין פרטי דיסקרטי במטרה להפוך את מצבו בסקרים ולהפתיע את המערכת הפוליטית ואת הציבור.

התיאטרון העברי - יהודי טוב

המחזה "יהודי טוב" הינו סיפור אהבה מטלטל על רקע אירופה של שנות השלושים. סמיון, איש עסקים יהודי, נמצא בדרכו לביתו שבוורשה. הוא נכנס אל קרון מפואר, שם הוא פוגש בזקנה מסתורית, כומר נעים הליכות ואחות יפיפיה...

תיאטרון הבימה - תמונתו של דוריאן גריי

תמונתו של דוריאן גריי של תיאטרון הבימה ביסס את מעמדו של ויילד כאחד ממייצגיה החשובים של האסכולה האסתטית שדגלה ב"אמנות לשם אמנות", ויחד עם גיבורה הפכה ליצירה נצחית ששרדה את מגבלות הזמן.

תיאטרון הסימטה - תמות אהובי כרטיסים

תיאטרון הסימטה - תמות אהובי

ערב חגיגת יום ההולדת הראשון של בנה, חווית האימהות הטראומטית של אם צעירה מגיעה אל שיאה. בגילוי לב אכזרי אך רווי אהבה, חמלה וחרטה, מעלה הגיבורה שאלות נוקבות הנוגעות לכל אישה באשר היא

תיאטרון הסימטה - נראה אותך כרטיסים

תיאטרון הסימטה - נראה אותך

בחור ובחורה נפגשים לדייט ראשון בפאב. זה היה יכול להיות דייט מושלם, אלמלא מייל קצר שמבשר לבחורה שהיא התקבלה לתואר שני באנגליה.

תיאטרון נא לגעת - תגידי תפוז

מסע אל עולמה של בת שבע רבנסרי, שחקנית, חירשת- עיוורת (לקות כפולה).

תיאטרון חיפה - אנשים טובים כרטיסים

תיאטרון חיפה - אנשים טובים

מרגרט (אסי לוי), אם חד הורית בת חמישים, מתחננת בפני הבוס שלה בן העשרים, שלא ייפטר אותה מעבודתה בחנות.

כרטיסים לתיאטרון חיפה - שערי גן עדן

תיאטרון חיפה - שערי גן עדן

כולם רוצים להיכנס בדלת המיוחלת. מי יכנס ראשון? כמה אנשים יכניסו? ומתי הדלת תפתח? שחקנים: דמיטרי באסין, לנה בולט, אלכס גרייסר, חיים דולינגר, איגור וינוקור, יוליה ורגין לוינשטיין, לוסיה מאליה, אולגה שצמן

תיאטרון הבימה - סיפור אהבה בשלושה פרקים

המחזה סיפור אהבה בשלושה פרקים של תיאטרון הבימה מתאר שש שנים בחייו של ארנולד והוא נכתב במקור כשלושה מחזות נפרדים: סופר מאצ'ו, פוגה בחדר הילדים, זכות קדימה לאלמנות וילדים.

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - המורדים כרטיסים

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - המורדים

המחזה מציג שלושה דורות מורדים במשפחה ישראלית אחת: בן, אמו וסבתו. כל אחד מורד בתחומו ובתקופתו, החל בתנועת הלח"י של שנות הארבעים, דרך תנועת שמאל קיצונית בשנות השישים ועד מרד נעורים קיומי בשנות התשעים.

תיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדו כרטיסים

תיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדו

11 שחקנים חרשים-עיוורים לוקחים את הקהל למסע קסום בעולמם המיוחד, במחוזות החושך, הדממה ו.. הלחם.

תיאטרון יידישפיל - האחיות ברי - ביי מיר ביסטו שיין

הצגה מוזיקלית עפ"י הרפרטואר העשיר, המגוון והייחודי של האחיות ברי. משתתפים: ענת עצמון, מוניקה ורדימון, עופר גולן.

תיאטרון מיקרו - שמשון

בכורה עולמית! עיבוד ראשון מסוגו לרומן המופתי של ז'בוטינסקי, מקים לתחיה את דמותו הטראגית של שמשון, הלוחם, המנהיג, בעל נפש אמן, שעמו לא מסוגל להכילו. כולם רוצים ממנו משהו, והוא כורע בעול הציפיות, קרוע בין תרבויות.

הצגת ערב שקופיות

יפתח קליין יוצא למסע בנבכי גבריותו השבירה של בעל, אב ובן בתיעוד אישי וחושפני. בדרך הנשים בחייו הוא מתמודד עם משבר גיל הארבעים, השחיקה בחיי הנישואין, קשיי ההורות ושאר התסמינים האופייניים.

כרטיסים לתיאטרון הבימה - אמא אמרה שאסור

תיאטרון הבימה - אמא אמרה שאסור

מחזה הנע בין השנים 1980-1920 ומגולל סיפור של ארבעה דורות נשים במשפחה אחת, דרך תמונות ורגעי מפתח מחייהן המוצגים בסדר לא כרונולוגי. המבוגרת מבין הארבע, דוריס, מוותרת על קריירת הוראה מבטיחה למען נישואים...

תיאטרון הקאמרי - מהומה רבה על לא דבר

מי היה מאמין שביאטריס ובנדיקט – שני סרבני נישואים, יגיעו בסופו של דבר אל החופה, בלחץ החברה והמשפחה, ויותר מכל בזכות האהבה המקננת בהם. אחת הקומדיות האהובות והמהוללות ביותר של שקספיר.

תיאטרון האינקובטור - הטרגדיה התנכית - איוב

הפקת תיאטרון האינקובטור בכיכובו של ששון גבאי. מסע מוזיקלי – תיאטרלי בעקבות הטרגדיה התנ"כית של איוב בכיכובם של ששון גבאי (בתפקיד איוב), קרן הדר (בתפקיד אשת איוב) ושחקנים מתיאטרון האינקובטור.

תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי

המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת, משפחת קסטל.

כרטיסים לתיאטרון גשר - אני דון קיחוטה

תיאטרון גשר - אני דון קיחוטה

תיאטרון גשר מזמינה להצגות תיאטרון ישראלי. מאת רועי חן בהשראת הרומן האלמותי מאת סרוונטס בבימויו של יבגני אריה הצגה רבת משתתפים רוויית רגעים מרגשים ומשעשעים, אודות חברות אמיצה בין שני גברים, ועל הרצון...

תיאטרון קליפה - פרדייז כרטיסים

תיאטרון קליפה - פרדייז

הקומדיה המטורפת פרדייז, תאפשר לכם, הצצה חושפת אל אחורי הקלעים של קבוצת תיאטרון ו - 60 דקות בגן עדן של תיאטרון פיזי.

תיאטרון באר שבע - אבודים ביונקרס

דרמה משפחתית המתרחשת ב–1942 ומספרת על שני נערים יהודיים, שלאחר מות אמם נשלחים בעל כורחם לבית סבתם הקפדנית והמפחידה ביונקרס, ניו יורק. בבית הסבתא מתגוררת גם בתה בלה, אישה עליזה ושובת לב הסובלת מפיגור קל, אך עומדת על זכות

תיאטרון בית ליסין - הסודות כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - הסודות

מחזה ישראלי חדש מאת הדר גלרון. בהשראת התסריט מאת הדר גלרון ואבי נשר. סיפור התבגרות בעולם שבו אסור לחלום מחוץ לחוקים.

תיאטרון בית ליסין - הים הכחול העמוק כרטיסים

תיאטרון בית ליסין - הים הכחול העמוק

קלאסיקה בריטית בעיבוד מחודש. הסטר ניצלת מנסיון התאבדות, ואז נחשף סיפור חייה: נישואיה לשופט נכבד ומבוגר ממנה וסיפור אהבתה הנואשת לטייס לשעבר בחיל האוויר המלכותי.

תיאטרון הבימה - הילד החולם כרטיסים

תיאטרון הבימה - הילד החולם

ב- 13 במאי 1939, בעקבות מאורעות ליל הבדולח יצאה מנמל המבורג הספינה סנט לואיס 936 פליטים יהודים. יצירת המופת של חנוך לוין היא מסע בריחה לארץ רחוקה....

תיאטרון הבימה - עיתונאי על תנאי כרטיסים

תיאטרון הבימה - עיתונאי על תנאי

כולם רוצים להרוג את דורון בליצר, העיתונאי הכי חשוב של העיתון הגדול בישראל ידיעות ישראל. בכולם, הכוונה היא לראש משפחת הפשע הגדולה בישראל, ניצב בכיר במשטרה, שר הביטחון, המאהבת מהערוץ המסחרי ואולי גם אשתו.

בורדאל טוטאל - הפסקת אש

ערב קברט-קרקס בלתי מצונזר, פרספקטיבה חדשה ומרעננת על כל מה ש(לעזאזל) קורה פה. במופע סאטירי-אינטראקטיבי בשיתוף הקהל, עולים נושאים שבועטים בבטן, בהשראת המלחמה האחרונה, או המצב הקיומי של מלחמות בכלל.

הצגת משוגע בעל כורחו

ב-22.8.1952 אסיר מס' 7152-14 מתחזה ל 'משוגע', מצליח להשתחרר מהכלא ומתאשפז במחלקה פסיכיאטרית, שם ינסה לשחק 'משחקים אסורים' איך זה ישפיע על החולים? איך תגיב האחות הראשית...?

התאטרון העברי - קברט ז'בוטינסקי

לאה ישורון, הגננת המיתולוגית של המושבה בנימינה, שומעת בוקר אחד, כי ראש הממשלה, אשר היה חניך בגן הילדים שלה, עומד להכריז על גיוס כללי של כל החיילים. היא עולה על אוטובוס ונוסעת לירושלים, כדי לשנות את תוכניתו של ראש הממשלה.

תיאטרון קרוב - אלמה

דרמת מתח קומית, עשירה, מצחיקה ונוגעת ללב. מי מסוגל לבצע רצח? האם צריכה להיות איזו מידה של אכזריות ומניע? חגיגות יום הולדתה של אלמה מסתיימות במותה הפתאומי.

כרטיסים לתיאטרון קרוב - הנפילה

תיאטרון קרוב - הנפילה

ההצגה הנפילה, של השחקן והבימאי ניקו ניתאי, היא מההצגות הוותיקות והמצליחות בישראל. חובה לראות. 42 שנים על הבמות!

תיאטרון קרוב - שלייקס

קומדיה פילוסופית על פערי מעמדות ויחסי כוח. בארוחת ערב חגיגית מתקבצים מספר אינטרסים, אט אט רגעים שהדמויות לא ציפו להם נחשפים וצפים אל פני השטח. קומדיה של טעויות על מהות בחירותנו.

תיאטרון קרוב - חוטים שקופים

אשפוז סבתה ומשבר בנישואיה מעמתים את דני עם שאלות של זהות, מורשת והיסטוריה משפחתית שנדחקו במציאות הישראלית. בזמן שהיא מלווה את סבתה בבית חולים, מתגלה סוד החושף עד כמה הפוליטיקה והמוסכמה החברתית חודרות לבחירות הכי אישיות שלנו

תיאטרון קרוב - אלמה

דרמת מתח קומית, עשירה, מצחיקה ונוגעת ללב. מי מסוגל לבצע רצח? האם צריכה להיות איזו מידה של אכזריות ומניע? חגיגות יום הולדתה של אלמה מסתיימות במותה הפתאומי.

כרטיסים לתיאטרון קרוב - הנפילה

תיאטרון קרוב - הנפילה

ההצגה הנפילה, של השחקן והבימאי ניקו ניתאי, היא מההצגות הוותיקות והמצליחות בישראל. חובה לראות. 42 שנים על הבמות!

תיאטרון קרוב - שלייקס

קומדיה פילוסופית על פערי מעמדות ויחסי כוח. בארוחת ערב חגיגית מתקבצים מספר אינטרסים, אט אט רגעים שהדמויות לא ציפו להם נחשפים וצפים אל פני השטח. קומדיה של טעויות על מהות בחירותנו.