Sharing is caring!

טיולים מאורגנים

האם לבחור טיול מאורגן או לטוס באופן עצמאי היא עבור חלקנו אינה שאלה כלל, והם יודעים מה העדיפות שלהם. יש שיעדיפו טיול עצמאי שהם בוחרים את היעד ומה יראו, כמה ומתי, ויש כאלה שבכל מחיר לא יסכימו לטוס לבדם ויעדיפו לעשות זאת רק בטיול מאורגן והסיבות לכך רבות.

טיול מאורגן הוא טיול שהכול למעשה מאורגן עבורכם, החל מהטיסות, מלונות, תחבורה, כניסה לאתרים ועד ההסבר של המדריך שכן, יהיה בעברית וכולל הסבר מופרט ומעמיק.

טיולים מאורגנים ניתן למצוא בכל חברת תיירות, טיולים מאורגנים לאיטליה או טיולים מאורגנים לתאילנד, לכל יעד שתבחרו תוכלו למצוא מספר מסלולי טיולים, ליעדים שונים ומספר ימים שונה, כך שתוכלו לבחור את המסלול המתאים לכם. בנוסף ניתן למצוא טיולים על פי מגזר, טיול מאורגן לגיל השלישי, טיול מאורגן למשפחות ועוד. במאמר נפרט על כל אחד מסוגי הטיולים.

טיול מאורגן למשפחות

טיול מאורגן למשפחות הוא טיול ששם דגש על הילדים ובהתאם לכך נבחרים אתרים ואטרקציות המתאימות לילדים. טיולים מאורגנים למשפחות ניתן למצוא ליעדים הפונים לקהל הצעיר בהם ריכוז של פארקי שעשועים: הולנד, בלגיה, צרפת סלובקיה , גרמניה, ארה”ב וכמובן תאילנד במזרח הרחוק.

טיול מאורגן להולנד

הולנד היא אחת המדינות המתאימה לטיולים מאורגנים, וגם טיולי משפחות בזכות כפרי הנופש הכוללים אטרקציות רבות לילדים

טיול מאורגן לארה”ב

ארה”ב הוא אחד היעדים הפופלארים אינספור אתרים לילדים יורדיסני, אורלנדו, עולם המים, מרכז החלל קנדי, אולפני הסרטים בלוס אנג’לס ועוד.

תאילנד עם ילדים

תאילנד מסמלת בעיקר חופש, היא עשירה במקומות שכיף לבקר בהם ויחד עם זאת מציעה מספר אטרקציות מעניינות לילדים: עולם הספארי, טיולי פילים, עולם החלומות, אומגות, שייט ועוד. מעבר לביקור באיים, הכולל ספורט ימי ועוד.

טיול מאורגן בר מצווה או בת מצווה

טיולי בר מצווה הוא הזדמנות לטיול משפחתי או לשלוח את הילד לטיול לבד. הרבה הורים נלחציםפ מהרעיון ולכן כיום ניתן למצוא טיולי בר מצווה עם מלווה. הורים רבים בוחרים טיול  מאורגן לבר מצווה יחד עם חבר טוב שגם הוא חוגג.

טיולים מאורגנים לגיל הזהב

מבוגרים רבים רוצים לראות עולם וחוששים לעשות זאת באופן עצמאי. טיולים מאורגנים לגיל המבוגר בעלי אופי שונה, לרוב הטיולים עם פחות תזוזות של בתי מלון, טיולים המוכרים בשם טיולי כוכב. לנים במקום אחד ובכל יום מבקרים במספר אתרים באזור. לרוב טיולים אלו קצרים יותרו ומותאמים לגיל. ניתן למצוא טיולים מאורגנים על פי תוכן למשל טיולים שהנושא הוא אומנות או ארכיטקטורה.

טיולים מאורגנים – טיפים חשובים

לבחור את הטיול המתאים לכם – חפשו את היעד שאתם רוצים לטוס אליו וחפשו טילים מאורגנים ליעד שתרתו להגיע אליו אבל תמיד כדאי לשמור על ראש פתוח ליעדים חדשים שאולי לא חשבתם  לנסוע אליהם.

מה המחיר?

חשוב להגדיר מהו התקציב שלכם לטיול ולבחור בהתאם לכך לבחור את ימי הטיול והיעד. בדקו האם הטיול כולל ארוחות או שיש צורך בהוצאה נוספת בטיול, האם יש ערבים או ימים חופשיים שתוכלו לבחור את הפעילות שלכם. מהי רמת המלונות והאם הטיול כולל טיסות פנימיות. האם הטיול כולל את מחיר הכניסה לאתרים או שיש לשלם עליהם בנפרד.

מה המסלול?

רגע לפני שאתם בוחרים טיול בדקו האם  מהו המסלול ואילו אתרים תבקרו בהם, האם המסלול כולל אתרים שהייתם רוצים לראות והאם הוא מדלג על אתרים שהייתם רוצים כן  לראות,

מי בקבוצה?

בדקו מהי רמת המדריכים, כמה אנשים בקבוצה וכמה מלווים, כדאי לבחור טיולים מאורגנים בקבוצה קטנה, כך תבטיחו לכם טיול עם מקסימום הנאה.

מה בטיול?

האם יש ימים חופשיים או בילויים רבים במרכזי קניות. לאחר שבחרתם את הטיול קראו על המקומות שתבקרו בהם, במידה ויש ימים חופשיים או חצאי ימים כדאי שתכינו לכם תכנית לאן תרצו לבקר.

טיול פארקים למשפחות בצפון איטליה, כולל חגים

טיול משפחות מאורגן בקיץ לצפון איטליה, כולל ביקורים במפלי ורונה, וונציה, מילאנו, שייט באגם גרדה ו-4 פארקים: גרדה לנד – פארק שעשועים, …
להמשך קריאה

טיול קרוז

טיולי קרוז הם דרך מצוינת ומיוחדת לחוות את חו”ל. קרוז יוקרתי הכולל פשוט הכל עיר שלמה על המים, שלרגע לא …
להמשך קריאה

טיול מאורגן לארצות הברית

אמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. טיול המשפחות המושלם הזה מאפשר להבין זאת בדרך הטובה ביותר. הוא מוביל אותנו אל …
להמשך קריאה

טיולים מאורגנים לרומניה

טיול מאורגן לרומניה – מסע קסום אל לב הרי הקרפטים טיול מאורגן כולל לרוב את מחיר הטיסות, המלונות ע”ב חצי …
להמשך קריאה
מאורגן לרומא ודרומה, כולל חגים רומא, נאפולי, סורנטו ועוד: טיול 5 ימים מלאים ע"ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, מלון, מדריך וסיורים, החל מ-2,499 ₪ לאדם!

טיול מאורגן לרומא ודרומה, כולל חגים

מאורגן לרומא ודרומה, כולל חגים רומא, נאפולי, סורנטו ועוד: טיול 5 ימים מלאים ע”ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, מלון, מדריך …
להמשך קריאה

קפיצה קטנה לבאקו – טיול מאורגן 4 ימים

קפיצה קטנה לבאקו – טיול מאורגן 4 ימים מסלול 4 ימים ע”ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, העברות, מלונות, מדריך …
להמשך קריאה
חדש! קיץ מאורגן בסקוטלנד המדהימה ביופייה, מכושפת ומסתורית מסלול 8 ימים ע"ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, מלונות, מדריך וסיורים, ללא ימים חופשיים וסיורי בחירה, החל מ-5,246 ₪ לאדם!

טיול מאורגן בסקוטלנד המדהימה ביופייה, מכושפת ומסתורית

חדש! קיץ מאורגן בסקוטלנד המדהימה ביופייה, מכושפת ומסתורית מסלול 8 ימים ע”ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, מלונות, מדריך וסיורים, …
להמשך קריאה

טיול מאורגן במרוקו – רכיבה על גמלים, טיול ג’יפים, חפלות ועוד

8 ימים ע”ב חצי פנסיון כולל ביקור בטנג’יר, סהרה והרי האטלס, רכיבה על גמלים, טיול ג’יפים ועוד, ללא ימים חופשיים, …
להמשך קריאה

סוצ’י והריביירה הרוסית – טיול כוכב בין הרי הקווקז וחופי הים השחור, כולל חגים

טיול 8 ימים ע”ב לינה וארוחת בוקר, כולל טיסות, מלונות, מדריך, סיורים, ערב פולקלור ועוד, החל מ-3,321 ₪ לאדם! לרכישה …
להמשך קריאה

טיול מאורגן למלטה, כולל חגים

טיול מאורגן למלטה, כולל חגים מסלול בן 4/5 ימים מלאים לבחירה, כולל טיסות, מלונות, ארוחות בוקר, מדריך וסיורים, החל מ-2,130 ₪ …
להמשך קריאה